Sık Sorulan Sorular Title

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Hastamı yaşadığımız şehire transfer edebilir misiniz?
Hastanızın transferine, tedavi eden (primer) doktoru onay verdikten sonra hastanın durumuna göre acil yardım ya da hasta nakil ambulanslarından birisi ile transfer edilebilir.
Hastam yoğun bakımda yatıyor ambulanslarınızla bu tür hasta transfer edebiliyor musunuz?
Filomuzda yer alan ambulanslarımızın çoğunluğu Acil Yardım Ambulanslarından oluşmaktadır ve donanım olarak yoğun bakım donanımlı olup bu tür hastaların sürekli transferlerini sağlamaktayız.
Hastamın kırıkları var ve kontrole götürmek istiyorum sizden hizmet alabilir miyim?
Ambulanslarımızla sizlere acil durumlarda hizmet verdiğimiz gibi nakil durumlarında da hizmet vermekteyiz. Evden hastaneye, hastaneden eve ya da hastaneden hastaneye transferler gerçekleştirmekteyiz.
İş yerimizin piknik organizasyonu var tedbir amaçlı hizmet alabilir miyiz?
Bizden piknik, toplantı, konser, kongre gibi katılımcı sayısının fazla olduğu organizasyonlarda tedbir amaçlı bekleme hizmeti alabilirsiniz.
Hastam transfer edilirken yanında gidebilir miyim?
Hastanızın durumu ne olursa olsun hastanın bulunduğu kabin kısmı görevli sağlık personeline aittir, ayrıca sizlerin hastanın yanında bulunmanız oluşabilecek komplikasyonların önüne geçmemize engel olacaktır. Bundan dolayı ambulansın ön tarafında seyahat etmeniz hem sizin hem de hastanızın sağlığı açısından önemlidir.